Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody

Kolekcja L’Ame de Femme na sezon Jesień-Zima 2016/17.Głównymi tematami kolekcji na ten sezon są: PATCHWORK, BOCHO, DENIM CHIC i RED HART.

Pierwsze jest BOCHO, które proponujemy w połączeniu z azjatyckimi egzotycznymi wzorami. Tęczowe cieniowania i kwiatowe motywy wykorzystane zostały w sukienkach i bluzkach. Do tego modne skórzane i zamszowe frędzle, które każdej stylizacji dodadzą „pazura”.Mocnym trendem sezonu będzie DENIM CHIC z lat 70 tych, który w kolekcji L’Ame de Femme możecie zobaczyć w postaci żakietu z pikowanego jeansu z efektownymi dodatkami, a także gładkich jeansów, do których proponujemy efektowny krótki płaszczyk z patchworkowej grubej tkaniny.
Kolejnym elementem kolekcji jest zabawny RED HART przygotowany z dzianin i gładkich tkanin w kolorach czarnym i białym oraz precyzyjnie dobranym odcieniem czerwieni. Nasz ulubiony model to ten z małym czerwonym serduszkiem.
W kolekcji nie zabraknie oczywiście ciepłych moherowych swetrów w łagodnej zimowej kolorystyce, które świetnie będą wyglądały z sukienkami w stylu BOCHO.
Ważne w kolekcji są mocne i efektowne akcenty w postaci złotych klamer, dodatków z kryształami i kontrastowe zestawienia kolorystyczne.