Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody

Gala EAST FASHION – gwiazdy na wybiegu

Odliczamy tygodnie do Międzynarodowego Festiwalu Mody EAST FASHION. W sprzedaży pojawiły się bilety wstępu na Galę inaugurującą Festiwal. Znamy szczegóły jej programu oraz gwiazdy, które tego dnia (8 września) pojawią się na wybiegu w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Międzynarodowy Festiwal Mody w Lublinie rozpocznie się w południe 8 września i potrwa do 10 września. Targi mody, konferencje dla branży odzieżowej, wystawy, warsztaty rysunku żurnalowego, a przede wszystkim pokazy kolekcji projektantów z Polski i zagranicy – program imprezy jest bardzo bogaty.

Większość wydarzeń będzie miała miejsce w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Grottgera 2) i na Placu Teatralnym. Wyjątkiem jest Gala Inauguracyjna, która odbędzie się 8 września o godzinie 19 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (Plac Teatralny 1).

Podczas Gali swoje premierowe kolekcje zaprezentują między innymi: Jerzy Antkowiak, Jerzy Ilczyna, Małgorzata Ewa Czernik, Aleksandra Zgubińska, Agnieszka Bonisławska, Aneta Michalska i Marzena Efir. W role modelek i modeli wcielą się gwiazdy scen i ekranów: Izabela Trojanowska, Dorota Głowacka Lesień, Sylwia Wysocka, Jolanta Mrotek, Zofia Czernicka, Tomasz Stockinger, Michał Lesień-Głowacki, Mirosław Jękot i Arkadiusz Janiczek. Specjalną niespodziankę na ten wieczór przygotowali też... sztukmistrze z Lublina.

 

Po tych wszystkich atrakcjach posiadacze biletów „VIP” wezmą udział w bankiecie, podczas którego będzie można podzielić się wrażeniami z innymi widzami lub porozmawiać o nich z projektantami i gwiazdami wybiegu.

Udział w pokazach odbywających się w LCK będzie mógł wziąć każdy, kto kupi jednorazowy bilet lub karnet w przystępnej cenie. Wstęp na Plac Teatralny będzie wolny. Bilety na Galę Inauguracyjną EAST FASHION kosztują od 35 zł (balkony i dalsze miejsca) do 135 zł (bilet na miejsca dla VIP-ów i bankiet). Można je kupić za pośrednictwem stronyhttp://www.gielda-eventow.pl/…/miedzynarodowy-festiwal-mod…/ lub osobiście w biurze organizatora (Lublin, ul. Górna 4/5; tel.: 81 307 64 54).

Organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Mody EAST FASHION są: Telewizja Niezależna sp. z o.o. oraz Klaster Designu, Innowacji i Mody.

Honorowym patronatem wydarzenie objęli: Prezydenta Miasta Lublina Krzysztof Żuk, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, Konsul Generalny Ukrainy w Lublinie Wasyl Pawluk, Krajowa Izba Gospodarcza.

Patroni medialni: Magazyn Moda i Uroda, Panorama Lubelska, Dziennik Wschodni, Polskie Radio Lublin, Outlet Center Lublin, Giełda Eventów-eventy i biznes, Teatr Muzyczny w Lublinie, Lubelska.tv, Czerwona Szpilka, Imperium Kobiet, Modaland, Obcasypodlasia.pl, planetakobiet.com.pl, Anna Antje, 4allwomen.pl, Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan, Zakupy Na Obcasach – pomysły i inspiracje nie tylko dla kobiet, VIP Magazyn, ViaModa Szkoła Wyższa, LDNB – Lubelskie Dni Nauki i Biznesu, Businesswoman & life.

Wszystko o Międzynarodowym Festiwalu Mody EAST FASHION – na stronie eastfashion.pl